Teknoloji

OPPO’dan Tamamen Cam Akıllı Telefon Konsepti

Bugüne kadar, hayır akıllı telefonun Ekranını sağlam tutamayanları üzecek, telefonuna bakanları sevindirecek, telefon kılıfı şubesini düşündürecek bir modelle yarışmaya hazır mısınız? OPPO’nun konsept akıllı telefonlarından biri tamamen cam yapısıyla tam da bu duruma sebep oluyor.

Bugüne kadar katlanabilir ekran, kavisli ekran, deri arka yüzey ve daha birçok tasarımla karşımıza çıkan akıllı telefonlar, bugün yeni bir konseptle karşımıza çıktı. Oppo, tamamen cam gövdeye sahip akıllı telefon konseptiyle zarafet ve ‘hassasiyeti’ buluşturdu.

Tam ekran telefon mümkün mü?

OPPO’nun Inno Günü 2022 Etkinlikte gösterdiği konseptlerden biri de tamamen camdan yapılmış bir akıllı telefondu. Bu telefon tasarımını sadece arkadan görebilsek de yanlarda metal bir çerçevenin olmadığını görebiliyoruz. Ön tarafta da muhtemelen çentiksiz bir ekran görünecek.

Öte yandan telefonun alt kısmında bir USB C Tipi Bir girişi vardır. Ayrıca cihazın arka tarafında yer alan kamera yuvasının da daha önce Find X6 Pro’da göreceğimiz iddia edilen tasarıma sahip olması dikkat çekiyor.

OPPO’nun tamamı cam akıllı telefon konseptini aşağıdaki görselde görebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu