Yaşam

Öğrencilere Verimli Çalışma Semineri Verildi

İnegöl Belediyesi, Nöbetçi Kitabevi’ne üye olan öğrencilere “Etkili Ders Çalışıyor” semineri düzenledi. Yazar Mehmet Şah Marhan, öğrencilere özel dersler verdi.

Oluşturduğu merkezlerle öğrencilere yeni çalışma ve sosyalleşme alanları oluşturan ve bu merkezlerdeki etkinliklerle öğrencilere motivasyon sağlayan İnegöl Belediyesi, sınavlara hazırlanan gençlerin kişisel gelişimlerine de destek oluyor. Bu kapsamda İnegöl Belediyesi Nöbetçi Kitaplığı’nda öğrencilere yönelik Verimli Çalışma Semineri düzenlendi.

Kalıcı öğrenmeyi sağlayan, akademik anlamda daha başarılı olmalarına katkı sağlayan, sınav kaygısıyla baş etmeyi öğreten ve öğrencilerin kendilerini sınavlara daha hazır hissetmelerini sağlayan Verimli Çalışma Semineri Eğitimci-Yazar Mehmet Şah Marhan tarafından verildi. , Sosyolog ve aynı zamanda Aile Danışmanı. Perşembe günü saat 15.00’te Gençlik Merkezi binasında gerçekleştirilen eğitimde Marhan, öğrencilere özel teknikleri anlattı. Öğrenciler ayrıca, çalışma verimliliğini artırma ve verimli çalışma sistemleri ile ilgili eğitime ilgi gösterdi. Sahnede çeşitli animasyonlar ve örneklerle süslenen eğitimde öğrenciler daha verimli ders çalışma tekniklerini öğrendiler.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

suhuthaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu