Haber

Mehmet Ali Erbil’den 40 Yaş Küçük Eski Sevgilisi Hakkında Şok İtiraf: “Aşktan Ayrılmak Zorunda Kaldık”

Mehmet Ali Erbil, kendisinden 40 yaş küçük eski sevgilisi Gülseren Ceylan’la ilgili şok edici açıklamalarına bir yenisini daha ekledi. Erbil, Ceylan’la ‘aşktan ayrılmak zorunda kaldıklarını’ iddia etti. Detaylar ?

Geçtiğimiz günlerde trafik kazası geçiren ancak sağlık durumunun iyi olduğu ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil, ayrılığın acısını hâlâ üzerinden atamadı.

Evlenmeye hazırlanırken kendisinden 40 yaş küçük olan sevgilisinden ayrılan Erbil, eski sevgilisi Gülseren Ceylan’ın ardından ortalığı karıştıracak açıklamalarda bulundu.

“Gülseren’den ayrıldığım doğru. Son zamanlarda istekleri bitmedi. Ev, araba, elmas istiyordu. Benim kredi kartım vardı ama yine de para hırsı devam ediyordu” diyen Erbil, “Gülseren’den ayrıldığım doğru. Son açıklamalarında U dönüşü yaptı.

Ünlü şovmen, kendisinin ve kendisinden 40 yaş küçük olan kız arkadaşının ‘aşktan ayrılmak zorunda kaldıklarını’ iddia etti.

Erbil, Ceylan’ın ailesi tarafından reddedilmesi nedeniyle ilişkilerini kestiklerini iddia ederek, “Ailesi kızı reddetti, aşkla ayrılmak zorunda kaldık.”

Erbil, Ceylan’la halen iletişim halinde olduklarını belirterek, “Hala konuşuyoruz ama uzlaşmamız yok” dedi.

İnsanların kafası oldukça karışıktı. Niyetiniz nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu