Haber

High On Life, Xbox Game Pass’te 2022’nin en büyük lansmanına sahip

Aralık ayının ikinci haftasında piyasaya sürülen High On Life, konuşan silahlarla dolu bir bilim kurgu dünyasında geçen, aksiyon macera ve metroidvania unsurları içeren bir FPS nişancı oyunudur.

YÜKSEK YAŞAM REKORU KIRIYOR

High On Life, 2022’nin en büyük çıkış yapan Game Pass oyunu ve en büyük lansmana sahip üçüncü taraf Game Pass oyunudur. Ayrıca şimdiye kadarki en büyük tek oyunculu oyun lansmanı olmayı başardı.

Xbox ve PC kullanıcıları için piyasaya sürülen High On Life Squanch Games’in Stüdyo Direktörü ve COO’su Mike Fridley, “Game Pass ile ilk kez bir oyun piyasaya sürüyoruz. Oyuncuların tepkilerinden çok etkilendik. Bu da bizi şu anda Game Pass’teki en popüler oyun haline getirdi. Squanch Games ilk oluşturulduğunda oynamak istediğimiz oyunları yapıyordu ve Game Pass, bu oyunları oynamak isteyen oyunculara ulaşmamıza yardımcı oluyor.” sözlerini yerleştirdi.

Xbox İçerik Planlama Genel Müdürü Matt Percy, “High On Life, uzun süredir heyecan duyduğumuz inanılmaz derecede benzersiz bir oyun” dedi. “Bu kadar çok Game Pass üyesinin tatilden önce Squanch’ın hikayesini kendileri deneyimlemek için bu oyuna atladığını görmek harika.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu