Teknoloji

Google, Teknoloji Dünyasına Şekil Verecek Ürünlerini Tanıttı: İşte Yeni Google Pixel Fold ve Pixel Tablet!

Amerikan teknoloji devi Google. Merakla beklenen ‘Keynote 2023’ lansman etkinliği sonunda gerçekleşti. Yapay zeka geliştirmelerinin başrol oynadığı gecede şirketin yeni çalışmaları da büyük ilgi gördü. Google Pixel Fold adlı katlanabilir telefonun tanıtımıyla başlayan etkinlikte yeni Pixel Tablet ve Pixel 7a da boy gösterdi. İşte yeni Pixel ailesinin özellikleri ve fiyatları…

Google, teknoloji tutkunlarının beğeniyle takip ettiği Google Keynote I/O lansman etkinliğini tamamladı. Lansman sırasında şirket, Google Pixel Fold, Pixel Tablet ve Pixel 7a isimli yeni cihazlarını sergiledi.

Pazarı ‘katlayacak’ telefon: Google Pixel Fold

Yeni Pixel Fold, rakibi Samsung Galaxy Z Fold 4 ile aynı fiyata sahip olacak.

Piyasadaki mevcut rekabeti kızdıracak olan Google Pixel Fold, 6 GB RAM’li modeliyle 1.799 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Telefon, bu fiyatla en büyük rakibi olarak görülen Galaxy Z Fold 4 ile aynı fiyat etiketini paylaşacak. 8 GB RAM’e sahip diğer model ise 1.919 dolarlık satış fiyatıyla biraz daha tuzlu olacak.

En büyük yardımcınız olacak: Google Pixel Tablet

Google’ın güvendiği yeni tabletin başlangıç ​​fiyatı 499 dolar olarak açıklandı.

Henüz yeni başlayan tablet, piyasadaki rakiplerine göre daha yenilikçi ve tempolu özelliklere sahip olsa da 499 dolardan başlayan fiyatlarla rekabete açılacak. Tabletin 256 GB hafızalı versiyonu ise 599 dolardan satışa sunulacak.

Seri fiyat/performans modeli: Google Pixel 7a

Yeni Pixel 7a, iPhone ve Galaxy S modellerinden çok daha ucuz olacak.

Yeni cep dostu cihaz, 499 dolar etiketiyle üye olduğu serinin rakipleri olarak gösterilen iPhone ve Samsung modellerinden çok daha uygun bir fiyat politikası izliyor.

aginajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu