Haber

Başkan Büyükerşen, uzun yıllar görev yapan muhtarlara teşekkür plaketi verdi.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, uzun yıllar muhtarlık görevini yürüten Akçami İlçe Muhtarı Kemal Mandal ve Gültepe İlçe Muhtarı Ali Al’a başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Eskişehir’in ve Türkiye’nin en uzun süre görev yapan muhtarları arasında yer alan Akçami İlçe Muhtarı Kemal Mandal ve Gültepe İlçe Muhtarı Ali Al’ı makamında ağırladı.

44 yıldır muhtarlık yapan Kemal Mandal (84) ve 40 yıldır muhtarlık yapan Ali Al’ı (77) ağırlayan Büyükerşen, emektar muhtarlara üstün hizmetlerinden ve gösterdikleri üstün hizmetten dolayı teşekkür plaketi verdi. Belediye-vatandaş ilişkilerine katkı.

Burada konuşan Büyükerşen, “Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ile halkımız arasında köprü görevi görerek büyük hizmetlere imza atan iki muhtarımızla bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Minnettarlığın ifadesi olan bu sertifikaları kendilerine hediye ediyorum. Hem bana, hem de Eskişehir halkına, hem Eskişehir halkına, hem de muhtarlarımıza çok büyük hizmetlerde bulundular.” “Şükranlarımı sunuyorum. Kendim ve Eskişehir halkı adına çok teşekkür ediyorum. Tabii ki görevimden ayrılıyorum ama bir Büyükşehir olduğunu düşünerek yanımda eğitim almış avukat Ayşe Ünlüce’ye emanet ediyorum. Atatürk ilkelerine uygun bir belediye başkanı yapmak, Büyükşehir’e, muhtarlarımıza ve siz değerli Eskişehir halkına yakışacaktır” dedi.

Muhtarlar Kemal Mandal ve Ali Al da Büyükerşen’e duyarlılığından dolayı teşekkür ederek, “Çok memnun olduk, duygulandık. Eskişehir’e yaptığınız hizmetler unutulmaz. Her zaman yanımızdaydınız. Gerçekten çok teşekkür ederiz.”

Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan toplantı, çekilen fotoğrafla tamamlandı.

habercaybasi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu