Ekonomi

2022 Kalder Bursa Ödülü Bandırma’ya

BALIKESİR (İGFA) – Avrupa Kalite Yönetim Vakfı (EFQM) Mükemmellik Modeli’ni temel alarak, KALDER tarafından Türkiye’de faaliyet gösteren ve her ölçekte ve her departmanda en yeterli performansı gösteren kurum ve kuruluşlara EFQM Tanıma Programı çerçevesinde verilen kalite ve başarı ödülü. , bu yıl da Bandırma Belediyesi’ne verildi. oldu.

Ödüller Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yılı temasıyla Bursa’da yapılırken, ödülleri Bandırma Belediyesi, Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, belediye meclis üyeleri ve belediye çalışanları ile katıldı.

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun ödülünü Türkiye Kalite Derneği (KALDER) Bursa Yönetim Kurulu Başkanı Emin Direkçi ve BUSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Küçükkayalar’ın elinden aldı. Ödül töreninin ardından açıklama yapan Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, “Cumhuriyetimizin 100. Yılında, Cumhuriyetin aydınlık şehri Bandırma 2022 KALDER Bursa Kalite ve Başarı Ödülü’nü kazandı. Ürettiğimiz hizmetlerde, gerçekleştirdiğimiz projelerde emeği geçen ve bu çok özel ödülü şehrimize kazandıran tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bandırma için ne yaparsak yapalım var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”

suruc-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu