Haber

Minik Öğrenciye Konyaaltı Belediyesi Çalışanları Eşlik Etti

Konyaaltı BelediyesiÇalışan, belediye önünde düzenlenen 10 Kasım Atatürk’ü Anma töreninin ardından işine dönerken, belediyenin sergi alanında bulunan ve Andımızı okuyan Defne Sıla Çetin isimli minik öğrenciye eşlik etti.

Konyaaltı Belediyesi 10 Kasım’da Atatürk’ü Anma Töreni düzenlendi. Belediye hizmet binası önünde düzenlenen törene, Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, başkan yardımcıları ve belediye çalışanları katıldı.

Törenin ardından fuaye alanındaki Atatürk Standını ziyaret eden belediye çalışanı, çalışmalarına devam etmek üzere birimlerine dönerken, Defne Sıla Çetin isimli küçük bir öğrencinin Andımızı okuduğu duyuldu. Andımızın okunduğunu anlayan işçi, küçük Defne’ye bulunduğu yerden eşlik etti.

O anları ölümsüzleştirmek isteyen personel, fotoğraf ve video çekmeyi de ihmal etmedi. Bir anda gelişen durum karşısında duygusal anlar yaşanırken, bölgedeki personel de küçük Defne’yi alkışladı. Yeminimiz sonrasında Atatürk’ün çaldığı çok sevdiği müziğe eşlik eden Konyaaltı Belediyesi çalışanı, bu anlamlı ve duygulu anların ardından görevinin başına döndü.

Kaynak: ANKA/Ömür

haberyumurtalik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu