Teknoloji

Dead by Daylight evreninde geçen birden fazla proje geliştiriliyor: Bir film uyarlaması da geliyor

 
Behavior Interactive, Dead by Daylight evreninde geçen çok sayıda projenin Supermassive Games ve yan kuruluşu Midwinter Entertainment tarafından geliştirildiğini duyurdu. Bu projeler Dead by Daylight evrenini ana oyunun ötesine taşıyacak ve oyunculara bu dünyayı deneyimlemeleri için daha fazla yol sunacak.
 
Dead by Daylight’ın dünyası genişleyecek
 
 
 
Supermassive Games tarafından oyunculara sunulan çevrimiçi odaklı hayatta kalma korku oyunu Dead by Daylight evreni için yeni projeler geliyor. Bu bağlamda ekip, aynı dünyada geçecek tek oyunculu ve hikaye odaklı yeni bir oyun geliştiriyor. Bu tek oyunculu ve hikaye odaklı oyun için daha fazla bilgi biz oyunculara bu yıl içinde sunulacak.
 
Midwinter Entertainment tarafından bir proje daha gelmeye hazırlanıyor. Dört oyuncuya kadar oyuncu takviyesinin bulunacağı bu proje, çok oyunculu bir PvE yapısını farklı içeriklerle aktarmayı amaçlıyor.
 
Bu iki oyunun dışında, Dead by Daylight’ın uzun metrajlı bir film uyarlaması şu anda Atomic Monster ve Blumhouse ile birlikte yapım aşamasında. Sinema yönetmeni ve senaristi için işe alım süreci devam ediyor.
 
Yayınlanan video
 
 

sarikamis-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu