Haber

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’den transfer açıklamaları

Beşiktaş Başkanı Ahmet Parıltı Çebi, A Spor’da gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. İşte Çebi’nin sözleri…

“Ramos herkesin takımında görmek istediği biri. Ramos bize geldi ama almadık mı? Rakamları okudunuz. Bu rakam 14-15 milyon euro. Vergilerle birlikte 25 milyon euro. 50 milyon euro 2’de” Yıllardır Ramos iyi oynarsa buradan gönderemezsiniz, dolayısıyla 50 milyon euro, başkan yardımcıma da dedim, o dönemde sponsor olmaya kimse gelmedi, Serhan kardeşim de kovaladı ama olmadı. Konunun 6 milyon euro olarak sunulduğu doğru değil. Artı bunun 8 milyon euro ve yönetim ücretini de karşılayacağını kabul ettim ama olmadı. Her kulüp birilerinin peşinde ama olmuyor. Beşiktaş I Ayrıca geleceği de düşünmek lazım.Serhan’ın bu transferde hiçbir hatası yok.Alacak son kararlarım var.Bu son kararı Beşiktaş’ın geleceğini düşünerek verdim.

”Şu ana kadar transferlerde yanlış bir şey yaptığımı düşünmüyorum. Transfer hırsızlığı diye bir şey de var. Şu ana kadar kimseye transfer hamlesi yapmadım. Ama biri bunları iddia ederse; Gedson, Ghezzal. “Rashica’yı çok istedim ve elde ettim.”

”Son dakikada Rashica’ya bir telefon geldi. Oyuncuya ve menajerine baskı yapıldı. Bitmiş bir transferdi. Maalesef uçak 3 saat geç kalktı.”

”Tüm oyuncularımı aldığım için mutlu olduğumu söylüyorum ve söylemeye devam edeceğim. Bu işler parayla olmuyor. Öyle olsaydı transfer döneminin şampiyonları lig bitmeden belli olacaktı. Şu anda en iyi takım Beşiktaş. “Her türlü değere bakın, en iyisi bizde.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu