Haber

Alışveriş merkezindeki kuyumcudan çalınan yüzüğü genç sattı

AVM’ye gezmeye gitti, kuyumcudan 21 bin 500 liralık yüzük çaldı.

SAMSUN – Samsun’da bir genç, canı sıkıldığında gittiği alışveriş merkezindeki kuyumcudan çaldığı 21 bin 500 lira değerindeki altın yüzüğü başka bir kuyumcuya 700 liraya sattı.

Olay, Samsun’un Canik ilçesine bağlı Yeni Mahalle semtindeki Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Tekkeköy ilçesinde ikamet eden VK (25), canı sıkıldığında ziyaret etmek için Piazza AVM’ye gitti. Burada dolaşırken kuyumcuya gidip yüzüğe bakan VK, piyasa değeri 21 bin 500 TL olan altın yüzüğü çalarak kuyumcunun haberi olmadan başka bir kuyumcuya 700 TL’ye sattı.

Kuyumcudaki altın yüzüğün kayıp olduğu ortaya çıkınca güvenlik kamerası görüntüleri incelendi. Yapılan incelemede yüzüğü VK’nın çaldığı belirlendi. Irmak Polis Karakolu ekiplerince Tekkeköy ilçesinde yakalanarak gözaltına alınan VK, bugün Samsun Adliyesi’ne sevk edildi.

Suçunu itiraf eden VK, “Canım sıkıldı. Hava almak için alışveriş merkezine gittim. Maddi durumum iyi değildi. Kuyumcudan altın yüzüğü çalıp 700 liraya sattım” dedi.

Çıkarıldığı mahkemece tutuklanan VK, Samsun Kapalı Cezaevi’ne gönderildi.

haberzara.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu