Haber

Adaylığını geri mi çekti? AK Parti milletvekili adayı Necmi Kadıoğlu’na bombalı iddia

2017 yılında ‘sağlık sorunları’ nedeniyle 13 yıllık Esenyurt Belediye Başkanlığı görevinden istifa etti. Necmi Kadıoğlu14 Mayıs seçimlerinde AK Parti İstanbul 3. Bölge 8. Sıra Milletvekili adayı oldu.

BAZI BÖLÜMLER KARŞI

5 yıl önce ani bir kararla koltuğundan ayrılan Necmi Kadıoğlu’nun siyasete dönüşünde büyük etkisi oldu. Partiye gönülden bağlı bazı kişiler, Kadıoğlu’nun adaylığının partiye zarar vereceğini savunuyor.

BOMBA TARTIŞMASI: ADAY LİSTESİNDEN ÇEKİLME

Tartışmalar sürerken Ankara kulislerinde sürpriz bir iddia ortaya atıldı. Kuliste konuşulanlara göre; Kadıoğlu aday listesinden çekildi. Konuya göz dikilen Kadıoğlu cephesinden şu an için bir açıklama yapılmadı.

GÖRÜNTÜLER BÜYÜK TARTIŞMA YARATTI

Necmi Kadıoğlu’nun adı çok ciddi bir skandalla gündeme geldi. Kadıoğlu’nun müstehcen görüntüleri, burs istemeye gelen bir kız öğrencinin ‘sağlık sorunları’ nedeniyle görevinden ayrılmasıyla ortaya çıktı.

TARTIŞMA TERİMLERİ KULLANDI

Kadıoğlu, 16 Nisan referandumu öncesi katıldığı bir etkinlikte, “Dik dur, aklından ‘hayır’ çıkarma. Milletimiz tarihte Abdülaziz’e kadar satıcı olmadı. Sonra aramız bozuldu, kanımız bozuldu” dedi. kötü sütler padişahlarımızı devirip yıktılar 10 yılda osmanlı şehri yıkıp yıktılar 1923 yılında 650 yıllık çınar ağacına darbe vurdular cumhuriyet kuruldu hayır yok ecdada ihanet edenler varken bu milleti millet yapan değerlere saldırmaya başladılar bu milleti millet yapan değerlere saldırmaya başladılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu